اطلاعیۀ ثبت نام

ششمین سمینار سالانه انجمن منطق ایران

 

به اطلاع اساتید،‌دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان منطق می‌رساند که ششمین همایش سالانۀ انجمن منطق ایران در روزهای 10-11 بهمن ماه در چهار نوبت (صبح و عصر روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، 10 و 11 بهمن) در  دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. در ضمن، عصر روز دوم، مجمع عمومی انجمن برگزار خواهد شد و انتخابات چهارمین دوره هیئت مدیره به عمل خواهد آمد.

از همه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه­مندان گرامی دعوت می­شود با توجه به مطالب زیر نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند:

 

راهنمای ثبت‌نام در سمینار

خواهشمندیم اطلاعات زیر را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تا تاریخ 97/11/07 ارسال فرمایید:

۱)   نام و نام خانوادگی

۲)   دانشگاه محل فعالیت و مقطع تحصیلی

۳)   رسید یا اطلاعات پرداخت هزینه ثبت ­نام (۶۰۰۰۰ تومان)

الف) مبلغ فوق جهت تأمین هزینه‌های پذیرایی و نهار و تمدید حق عضویت اعضاء به مدت یک سال است. بر این اساس، اعضا می‌توانند در انتخابات هیئت مدیره شرکت نمایند.

ب) خواهشمندیم با پرداخت هزینه ثبت‌نام تا تاریخ 97/11/07 ما را در برگزاری شایسته همایش یاری کنید.

ج) برای پرداخت هزینه ثبت‌نام و ارسال رسید (یا اطلاعات) آن، لطفاً از طریق پرداخت کارت به کارت به شیوۀ زیر اقدام فرمائید:

واریز به کارت شماره 5859831047420764 به نام «اسدالله فلاحی» بانک تجارت و سپس فرستادن نام و شماره کارت واریزکننده به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  (لطفاً رسید واریز را تا تائید ثبت‌نام نزد خود نگه‌دارید).

لطفاً برای آگاهی از اطلاعات جدید درباره سمینار به سایت انجمن منطق ایران www.irlogic.org مراجعه کنید و سؤالات خود را با ما از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در میان بگذارید.

کمیته اجرایی ششمین سمینار سالانه انجمن منطق ایران

  برای دریافت پوستر از لینک زیر استفاده کنید

پوستر همایش
 برای دریافت برنامه سخنرانی ها از لینک زیر استفاده کنید

برنامه سخنرانی های همایش سال 97