راهنمای ثبت نام در سمینار

خواهشمندیم اطلاعات زیر را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تا تاریخ ۹۴/۹/۲۱ ارسال فرمایید:

 

1)      نام و نام خانوادگی

2)     دانشگاه محل فعالیت و مقطع تحصیلی

3)    رسید یا اطلاعات پرداخت هزینه ثبت­نام (50000 تومان)

الف) مبلغ فوق جهت تأمین هزینه‌های پذیرایی و نهار در روزهای همایش و تمدید حق عضویت اعضاء به مدت یک سال است.

ب) خواهشمندیم با پرداخت هزینه ثبت‌نام تا تاریخ ۹۴/۹/۲۱ ما را در برگزاری شایسته همایش یاری کنید.

ج) برای پرداخت هزینه ثبت‌نام و ارسال رسید (یا اطلاعات) آن، لطفاً از یکی از شیوه‌های زیر استفاده کنید:

(1)   پرداخت به حساب انجمن منطق ایران به شماره حساب 97260370 بانک تجارت و سپس فرستادن تصویر فیش پرداخت به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(2)   پرداخت کارت به کارت: به کارت شماره 4116-2153-3372-6104 به نام «هومن محمد قربانیان» بانک ملت و سپس فرستادن نام و شماره کارت واریزکننده به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (لطفاً رسید واریز را تا تائید ثبت‌نام نزد خود نگه‌دارید).

راهنمای شرکت در انتخابات هیئت مدیره انجمن منطق ایران

انتخابات هیئت مدیره انجمن منطق ایران در بعدازظهر دومین روز سمینار، یعنی در تاریخ 2 دی 1394 ساعت 15:30 در دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می­شود. از همه افرادی که قصد نامزدی یا رای دادن را دارند تقاضا می­شود اساس­نامه انجمن را که در سایت انجمن موجود است (http://irlogic.org/Statute) به طور دقیق مطالعه نمایند.

از آنجایی که دوره عضویت سالانه همه اعضای انجمن به پایان رسیده است، شرکت در انتخابات (نامزدی یا رای دادن) منوط به تمدید عضویت و پرداخت حق عضویت خواهد بود. (چنانکه در بالا ذکر شد، پرداخت هزینه ثبت‌نام همایش به‌منزله پرداخت حق عضویت یک‌ساله در انجمن نیز هست.)

از دوستانی که مایل نیستند در همایش شرکت کنند اما علاقه‌مند به عضویت در انجمن (یا تمدید عضویتشان) و شرکت در انتخابات هیئت مدیره هستند، خواهش می­کنیم تا حق عضویتشان (دانشجویان ۲۰۰۰۰ تومان، سایرین ۵۰۰۰۰ تومان) را تا تاریخ ۱ دی‌ماه ۱۳۹۴ پرداخت نمایند و رسید (یا اطلاعات) آن را به یکی از شیوه‌های فوق برای ما ارسال کنند.

لطفاً برای آگاهی از اطلاعات جدید درباره سمینار به سایت انجمن منطق ایران www.irlogic.org مراجعه کنید و سؤالات خود را با ما از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره تلفن 09017499218 در میان بگذارید.

کمیته اجرایی سمینار سالانه انجمن منطق ایران برای دریافت فایل پی دی اف راهنما از لینک زیر استفاده کنید


 

راهنمای ثبت نام سمینار